Další jarní koncert v Lanškrouně

Rok s rokem sešel a my jsme připravili v Lanškrouně další jarní koncert. Nyní již 27. v řadě. V pátek 11. března LP 2011 odpoledne jsme se sešli s našimi nástroji v kulturním domě a začali sme se připravovat.

Již tradičně s námi vystupoval host. Tentokrát naše pozvání přijal známý zpěvák a klarinetista Felix Slováček mladší. Vystoupení bylo zajímavější o to, že skladby, které zpíval jsme si s ním vyzkoušeli až na zkoušce hodinu před vystoupením. Ale vše se stihlo dát dohromady a po této zkoušce, postavení pódia a doladění ozvučení začal koncert.

Sál byl plný a my jsme zahájili vystoupení skladbou Krysí dostihy. Potom následovaly další svingové skladby a písně, ve kterých si zazpívali Martina Šimková a Zuzka Zedníčková a zbytku první půlky se zhostil náš host. Ten také převážne zpíval. Písní od Van Halena či Stewieho Wondera se zhostil geniálně a náš band  s ním, co se týče profesionality, držel krok. Po krátké přestávce se pokračovalo v programu, ve kterém se opět objevil i Felix. Ten ke svému zpěvu na konec přidal ještě skladbu Klarinet marmelade, ve které ukázal svůj um na tento hudební nástroj. Během produkce také nechyběl s Felixem krátký rozhovor a celý koncert se tak povedl, že nebylo divu, že si diváci na konci programu vymohli ještě pár přídavků.